OPEL GRANDLAND X отримав французький двигун

Кросовер Opel Grandland X оснащується тепер новим 1,6-літровим чотирициліндровим мотором з турбонаддувом. Новий для німецького виробника агрегат добре відомий всередині концерну PSA. У нього пряме впорскування, 180 сил потужності при 5 500 оборотах і 250 Нм крутного моменту при 1 750 оборотах.

Opel підтверджує, що новий двигун дуже жваво реагує на відкриття дросельної заслінки і легко розганяє Granland X до сотні за вісім секунд. При цьому максимальна швидкість німецького кросовера з французьким серцем становить 222 км / год. Уже в найпростішій комплектації автомобілі, оснащені таким мотором, отримують в якості бонусу і восьмишвидкісну автоматичну коробку передач. Крім цього новий двигун оснащений ще і новою системою «обробки вихлопних газів» і фільтром твердих частинок. А це дозволяє йому відповідати вже європейським екологічним нормам, дія яких ще навіть не вступила в силу.

Поки такий двигун пропонується для Grandland X в найдорожчій комплектації Ultimate. Вона передбачає установку 19-дйюмових двоколірних легкосплавних колісних дисків, сріблястого рейлінгового даху, спортивних сидінь підвищеного комфорту, шкіряної обробки салону, аудіосистеми Denon з потужною інформаційно-розважальною системою і всіх доступних електронних помічників водієві.