Opel переходить на “зелені” технології

Компанія Opel офіційно пообіцяла в майбутньому році вивести на ринок Європи чисто електричний хетчбек Corsa і гібридну версію паркетника Grandland X, що підключається до розетки.

«Нова Corsa зробить електромобілі доступною для багатьох клієнтів. Це буде по-справжньому народний електрокар », – заявив глава Опеля Міхаель Лошеллер. За його словами, в 2020-му на батарейне харчування перейдуть вен Vivaro і компактний кросовер Mokka (саме так, без приставки X до назви).

«Другий» Mokka одягне нова всеопелівська особа від концепту Opel GT X Experimental, переїде на платформу CMP від PSA і виросте в розмірах. Знімки прототипу зроблені в березні 2018 го. Гібридний Grandland X встане на конвеєр німецького заводу в Айзенасі. Силова установка буде розвивати до 300 к.с. і дружити з повним приводом e-All Wheel Drive. Що стосується електричної Корси на «візку» e-CMP, то її запуск раніше планувався на 2020 й. «Ми докладаємо максимум зусиль для електрифікації нашого портфеля», – запевняє Лошеллер. Не дивно, адже до 2024 року має відбутися «озеленення» всього модельного ряду.