Opel представляє довгоочікуваний концепткар

Opel представляє довгоочікуваний концепткар з електричною силовою установкою, автономною системою управління і сміливим дизайном.

На початку серпня Opel представив перший тизер свого нового концепту, який повинен продемонструвати, як бачить своє майбутнє німецька марка, яка виявилася у власності французького концерну PSA. Тепер чорне покривало знято. І під ним виявився компактний кросовер з електричною силовою установкою і кузовом «майже купе». Це Opel GT X Experimental.

Ідеологічний спадкоємець концептів Opel Monza і Opel GT, який став першим серйозним кроком на шляху бренду до посилення своїх позицій на ринку. Концепт компактний і побудований на новій легкій платформі. Його довжина всього 4,063 метра. Але автомобіль настільки пропорційний, що його 17-дюймові колісні диски виглядають величезними катками.

В якості рушійної сили використаний електродвигун, який живиться від літій-іонної батареї потужністю 50 кВт / год. GT X Experimental пропонує функції автономного водіння третього рівня. Це означає, що автомобіль готовий взяти на себе практично всі аспекти водіння. Водій просто повинен бути готовий в будь-який момент втрутитися в процес.

Головне, про що говорять представники марки – нова мова дизайну компанії. Він сміливий і свіжий. Але в той же час в ньому прекрасно вгадуються рішення класичних автомобілів Opel, що не може не радувати. Інтер’єр светл і мінімалістичний. У ньому багато світла і повітря, завдяки суцільному склінню від кришки капота до кришки багажника. Додає відкритості і відсутність бічних стійок кузова. На приладовій панелі домінує великий екран інформаційно-розважальної системи, підкріплений двома невеликими моніторами, що замінили стандартні дзеркала заднього виду.

Opel зосередиться на розробці нового стилю, який безпомилково буде асоціюватися з маркою. І при цьому збереже свої традиційні цінності: доступність і привабливість.