Opel представив новий кросовер Opel Mokka

Німецька компанія офіційно презентувала друге покоління субкомпактного кросовера.

Новий субкомпактний кросовер Opel Mokka базується на платформі CMP, яка дісталася моделі завдяки злиттю компаній PSA Peugeot-Citroen в 2017 році. Довжина новинки становить 4155 мм, а ширина 1785 мм, що на 125 і 10 мм відповідно більше, ніж у попередника. Колісна база – 2557 мм.

За рахунок збільшених розмірів і щільнішого компонування агрегатів в салоні збільшився обсяг корисного простору, а також збережений навіть 350-літровий багажник. У компанії відзначили, що жорсткість кузова моделі зросла на 30%, а споряджена маса авто збільшилася на 120 кг.

Новинка виконана в сучасному дизайні компанії з переглянутими фарами, які візуально об’єднані горизонтальними планками решітки радіатора. Інтер’єр моделі також був кардинально перероблений і став повністю цифровим. На панелі об’єднані два широкоформатних дисплеї, які відрізняються інтуїтивним управлінням, але також є і фізичні кнопки.

У моторну гамму моделі увійшли як класичні ДВЗ, так і з’явиться повністю електрична версія. Так, новий Opel Mokka буде оснащуватися 1,2-літровими бензиновими моторами потужністю 100 і 130 к.с, 1,5-літровим «дизелем» з віддачею 110 к.с., пару яким складе «механіка» або «автомат» в залежності від виконання.

Що стосується електричної модифікації кросовера, то її оснастять 136-сильною установкою, живлення якої буде забезпечувати літій-іонна батарея ємністю 50 кВт*год. Запас ходу складе 324 кілометри. У всіх виконаннях новинка доступна виключно з переднім приводом.

Продажі нового Opel Mokka стартують в Європі на початку наступного року. Ціни на новинку будуть стартувати з позначки в 19990 євро, а електрокар обійдеться в мінімальні 32990 євро.