Оприлюднені перші деталі екстер’єру нового купе Aston Martin

Про середньомоторний гібридний суперкар з робочою назвою Project 003 компанія Aston Martin трохи розповіла минулої осені. Потім було кілька неофіційних даних, а тепер британці виклали перший знімок моделі (фото під заголовком). Він показує купе ззаду і не особливо інформативний. І все ж це куди краще абстрактного олівцем ескізу, пред’явленого публіці в минулому році.

У плані Second Century у Астона намічено багато цікавого. Зокрема, запуск в серію електрокара Rapide E і вихід двох кросоверів: електричного під маркою Lagonda і звичайного, відомого як Aston Martin DBX (його прототип – на фото). Компанія має намір випустити 500 екземплярів «нуль-нуль-третього».

Ціна не названа, проте за низкою ознак вона складе до одного мільйона фунтів (приблизно стільки ж і в євро). Це, безсумнівно, куди більш «бюджетне» пропозицію на тлі 150 дорожніх Валькірий по 2,5-2,8 млн євро. Загалом, у Астона вийде щось на зразок аналога Porsche 918 Spyder.

Нагадаємо, ціна «німця» становила понад 600 000 євро, а тираж був 918 штук. На ринку модель 003 з’явиться в кінці 2021 року. Це означає, що прем’єра відбудеться або на початку 2021-го, або десь в 2020-м. У нинішньому році нас ще напевно чекають тизери. І на цьому середньомоторні моделі у Астона не закінчаться: крім купе 003, в надрах фірми йде робота над крупносерійним суперкаром AM9, який потрапить в цінову нішу близько 200 000 фунтів.

Бонус

Паралельна новина: астонівський AMR Drivers ‘Club днями оголосив про принципово нову програму підвищення водійської майстерності, яка стартує в березні цього року. Вона ділиться на три курси в залежності від навичок. Початковий – AMR Experience з двома рівнями (Discovery і Performance), середній – AMR Academy (зі своїми внутрішніми градаціями) і вищий – AMR GT Academy. У всіх випадках передбачено освоєння новітніх моделей фірми під керівництвом персональних інструкторів від Астона Мартіна. Початкові курси передбачають спілкування з дорожніми спорткарами, а ось школа AMR GT Academy надає клієнтам вже гоночний Астон класу GT4 і серію виїздів на знамениті кільцеві траси світу (Спа, Зандворт, Барселона, Сільверстоун, Імола, Хоккенхайм і інші). Такі візити обійдуться замовникам від 750 до 7600 фунтів в залежності від траси і ряду умов, куди включені надання автомобіля, проживання в готелі та власне навчання.