Опубліковані характеристики нового УАЗ Патріот 2019

Ульянівський автозавод розповів про деякі істотні зміни в конструкції позашляховика Патріот 2019 модельного року. Оновлення дозволили, зокрема, зменшити радіус розвороту на 0,8 метра!

УАЗ скоро представить грунтовно модернізований Патріот 2019 модельного року. Частину інформації про зміни в конструкції позашляховика ми публікували раніше: наприклад, вже відомо, що модель отримає більш потужний 150-сильний двигун ЗМЗ-Про і опціональний 6-ступінчастий автомат від компанії Punch Powertrain.

Тепер же Ульянівський автозавод розповів на своїх офіційних сторінках в соцмережах про нововведення в передній підвісці, які дозволили скоротити радіус розвороту автомобіля на 0,8 метра. Досягнення стало можливим завдяки установці поворотних кулаків відкритого типу, більш жорсткої рульової трапеції від УАЗа Профі, зміненим куту нахилу шворнів (Кастор) і рульового демпфера.

Зменшення радіусу розвороту, безумовно, полегшить експлуатацію Патріота в місті і може залучити до моделі нових покупців. З січня по липень 2018 року УАЗ, згідно з даними АЄБ, продав в Росії 20 261 позашляховик (з них 7555 Патріотів), що на 4% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Раніше повідомлялося, що УАЗ призупинив роботи над повністю новим Патріотом, але модернізація позашляховика поточного покоління продовжиться. Цього літа Патріот отримав нову роздавальну коробку від індійської компанії Divgi-TTS. У 2018 році у Патріота з’явилися дві нові спецверсії – «Футбольна» і «Експедиційна».