Опубліковані патентні зображення серійного BMW X7

Дизайн серійного BMW X7 повністю розкрили на патентних зображеннях. Великий кросовер виявиться значно більшим, ніж соплатформений X5, отримає більш вузькі фари і задні ліхтарі в стилі флагманської «сімки». Про це повідомляє BMWBlog.

«Ікс-сьомий» побудований на модульній платформі CLAR, яка лежить в основі легковиків 3-ї і 7-ї серії, а також X3 нового покоління. У довжину кросовер налічує 5100 міліметрів, ширина складає 2020 мм, а висота – 1800 міліметрів. Таким чином, BMW X7 на 178 міліметрів довший, на 16 ширший і на 55 вищий X5. Колісна база теж різниться: 3010 проти 2975 міліметрів.


«Візок» CLAR сумісний з традиційними ДВС, а також гібридними і чисто електричними силовими установками, тому гамма двигунів «Ікс-сьомого» буде досить широкою. До неї увійдуть: трилітрові дизелі з різним ступенем форсування, бензинові турбомотори, в тому числі 4.4 V8 потужністю 462 кінські сили, і гібридний силовий агрегат від BMW 740e iPerformance. Поєднуватися мотори будуть з восьмидіапазонною автоматичною коробкою передач. Привід – задній або повний xDrive.

У травні з’явилася інформація про те, що в оснащення BMW X7 включать електронну приладову панель і мультимедійний комплекс iDrive наступного покоління, активний M-диференціал, раніше недоступний для повнопривідних моделей BMW, пневматичну підвіску і п’ятизонний клімат-контроль. Важіль коробки передач кросовера прикрасять кристалами Swarovski.