Опубліковані перші фотографії нового покоління компактного кросовера Haval

Китайський Haval готується до прем’єри компактного кросовера F5 другого покоління. Фото перспективної моделі без будь-якої маскувальної плівки просочилися в вільний доступ через базу Міністерства промисловості Китаю.

Нинішній F5 проводиться з 2018 року, він виділяється емоційним дизайном зі спортивними нотками в екстер’єрі. Машина побудована на платформі передньопривідною Haval H6/WEY VV6. Абсолютно нове покоління F5 вийде в 2021-му, тобто через три роки після машини першої генерації.

Наступний F5 створюється з чистого аркуша на абсолютно новій платформі. Дизайн кузова машини буде спокійнішим, з менш експресивними і більш легкими по візуальному сприйняттю формами. Фари стануть розкосими, задні ліхтарі об’єднані світловою перемичкою в один візуальний елемент.

Довжина, ширина і висота нового Haval F5 складуть 4450, 1841 і 1618 мм відповідно, колісна база – 2700 мм.

Під капотом змін не очікується. Як повідомляють китайські видання, там залишиться 1,5-літровий турбований мотор з безпосереднім уприскуванням серії GW4G15K, його потужність становить 150 к.с. Працює він в парі з 7-швидкісним дводисковим «роботом» GWM 7DCT450.