Опубліковані перші зображення секретного суперкара Jaguar

Останнім часом Jaguar готує щось захопливе: автовиробник з Конвентрі працює над проектом суперкара, який стане гідним наступником знаменитого Jaguar XJ220.

Минуло майже п’ять років з того часу, як Jaguar зрозумів, що створення концепції суперкара C-X75 не було фінансово виправданим. Такі моделі створюються, коли у автовиробника є здоровий банківський рахунок і довгострокові перспективи. Jaguar Land Rover зазнав ряд фінансових проблем ще до початку пандемії коронавірусу, і він все ще працює над їх вирішенням. Однак, схоже, мрія про створення нового суперкара або наступника старіючого Jaguar F-Type нікуди не поділася, і JLR просто вирішив відкласти ці плани.

У мережі опублікували набір патентних зображень, які, схоже, демонструють фізичну версію віртуального гоночного автомобіля Vision Gran Turismo. Що особливо цікаво, так це те, що патент був вперше поданий рівно рік тому в Європейське відомство інтелектуальної власності. У березні минулого року він був поданий і в Китаї. Jaguar явно щось планує, але не факт, що ці патентні зображення в кінцевому підсумку приведуть до серійного виробництва автомобіля.

Якщо придивитися до цих зображень, можна побачити, що стилістика поки ще безіменного автомобіля поєднує в собі дизайн концепції C-X75 і культового XJ220. Ймовірно, перед нами все ж концепція, а не серійний автомобіль, оскільки дизайн коліс виглядає досить радикально з нульовим зазором між шинами і колісними арками, а відсутність дорожнього просвіту теж говорить про непристосованість авто до доріг загального користування.

Також варто відзначити, що раніше в цьому році JLR зареєструвала товарний знак із заводською табличкою «EV-Type». Можливо, це теж може бути пов’язано з патентними зображеннями, тому що даний автомобіль явно акумуляторно-електричний (немає ні традиційного радіатора, ні вихлопних труб, ні будь-яких вентиляційних отворів). Замість двигуна внутрішнього згоряння, ймовірно, буде встановлений один-два електромотори, а величина колісної бази ідеально підходить для встановлення на підлозі акумуляторної батареї.