Опубліковані вражаючі фото “прокачаного” BMW M2

Незважаючи на те, що запуск нового BMW M2 Competition відбудеться зовсім скоро, попередній BMW M2 не втратив своїх покупців.

Компактний спортивний автомобіль користується гарною репутацією серед спортивних гонщиків як і купе 1-й серії M. Особливо популярна BMW M2 в BMW Abu Dhabi Motors, але лише деякі автомобілі залишалися в своєму первісному стані, тому що багато рано чи пізно отримували тюнінг і робилися ще крутішими.

Остання M2, яка була представлена на фото в виставковому залі, отримала своє доопрацювання перед продажем в тюнінг-ательє AC Schnitzer. При цьому особливо помітні доопрацювання в динаміці кузова.

Великий передній роздільник і бічні Aero-Wings забезпечують менший підйом передньої осі, на задній осі BMW M2 притискає до дороги велике заднє крило від AC Schnitzer. Дифузор від AC Schnitzer в задній частині кузова охоплює спортивну вихлопну систему AC Schnitzer, і надає М2 ще більш спортивного вигляду.

Кришки на зовнішніх дзеркалах заднього виду виготовлені з вуглецю, а в поєднанні з забарвленням кузова під колір мінерального сірого металу вуглецеві елементи обважування кузова стають детальними. 20-дюймові легкосплавні диски з шинами Michelin Pilot Sport 4S тільки доповнюють програму тюнінгу компактного потужного (370 к.с.) спортивного автомобіля.