Особливі родстери Mercedes SL и SLC з’являться в Європі

Дводверки Mercedes SL і SLC в силу віку підійшли до поворотної точки. Перша модель перебуває в генерації R231 з 2012 року, друга носить індекс R172 з 2011-го. Але якщо SL змінить покоління до 2021-го, то SLC, схоже, просто піде у відставку.

Однак перед цим, вже в березні, обидва родстери з’являться в салонах європейських дилерів, будучи прикрашеними в спеціальних версіях SL Grand Edition і SLC Final Edition. Для версії SL Grand Edition доступні чотири кольори кузова (пара чорних, білий і сірий), ковані колісні диски AMG з десятьма спицями (на 19 дюймів спереду і 20 ззаду), шкіряна обробка салону (чорний, коричневий) та значки з логотипом.

Видання SLC Final Edition – ностальгія за «першою» SLK 1996 року, який почав кар’єру в жовтому «костюмі». Родстер укомплектований в варіації AMG Line (звідси бампери AMG Styling і занижена на 10 мм підвіска) і забезпечений легкосплавними дисками AMG з п’ятьма спицями. В інтер’єрі двоколірна шкіра чергується з вуглеволокна. Пам’ятні шильдики в наявності.