П’ятидверка Polestar 2 стала першим електрокаром бренду

П’ятидверка Polestar 2 – не тільки перший електрокар, але і перша масова модель молодого бренду, адже гібридне спорткупе Polestar 1 (600 к.с. 1000 Н • м) слід вважати гало-каром, демонстратором дизайну і технологій. Ну а повнопривідний фастбек оснащений двома електродвигунами на обох осях з сумарною віддачею в 408 к.с., 660 Н • м.

Він розганяється до сотні менш ніж за п’ять секунд (0-60 миль / год за 4,7 с). Батарея ємністю 78 кВт • год повинна забезпечувати запас ходу в 500 км по циклу WLTP.

Одним з головних конкурентів названий седан Tesla Model 3. Машина побудована на платформі CMA. Стандартне шасі можна поліпшити за допомогою опціонального набору Performance Pack, який включає в себе амортизатори Ohlins, гальма Brembo з «золотими» супортами і унікальні 20-дюймові колеса.

«Ми розробили веганські інтер’єри з прогресивним текстилем, який сподобається екологічно свідомої аудиторії», – каже шеф-дизайнер Максиміліан Міссоні. Медіацентр з 11-дюймовим сенсорним дисплеєм працює під ОС Android і наділений вбудованими сервісами Гугла.