Папараці оприлюднили фото короткобазного Land Rover Defender 90

Defender замаскований набагато сильніше, ніж здається на перший погляд. Капот накритий масивною «стільницею». Дах і всю задню частину вкутує щільний «капюшон».

У жовтні фотографії п’ятидверного Дефендер 110 в камуфляжі несподівано розповсюдив сам Land Rover. Тепер папараці надіслали нам знімки короткобазної трьохдверки Defender 90 з аналогічною рекламою на борту. Паралельно прийшло підтвердження того факту, що виробництвом позашляховика займеться новий словацький завод в Нітрі (який зараз збирає тільки Discovery).

Про це повідомляють Automotive News і IHS Markit, прогнозуючи прем’єру в 2019-му, а старт продажів в 2020 році. У п’ятидверки задня багаторичажка висить так само низько, але випускних патрубків два. Ліхтарі і багажні двері аналогічні. Подібність пояснюється просто: на британські дороги випущена партія з чотирьох прототипів, оформлених «в єдиному стилі».

Вибір для Дефа заводу в Словаччині доводить, що позашляховик багато в чому уніфікований з тамтешнім резидентом Discovery. Стало бути, платформа MLA (Modular Longitudinal Architecture), первістком якої повинен стати наступний Defender, це еволюція алюмінієвого «візка» D7u з дво- і багаторичажкою. Що стосується моторів, то дволітровий турбодизель серії Ingenium буде напевно, а бензинова братія, ймовірно, делегує «шістку» 3.0. Не скидаємо з рахунків і «вісімку» 5.0, пам’ятаємо про помірні (і не дуже) гібриди. Альтернативи восьмиступінчастому «автомату» поки не проглядається.