Паркетник Genesis GV80 знову нагадав про себе

Компанія Hyundai в кінці листопада випустила анімаційний ролик для демонстрації системи стеження за розміткою, який ніхто не помітив. Зараз увагу до відео привернув ресурс Korean Car Blog, який спілкується з функціонерами Hyundai на короткій нозі. Роль автомобіля в «фільмі» чомусь виконав концепт Genesis GV80 – провісник першого преміум-кросовера з Кореї.

Машина в анімації значно відрізняється від шоу-кара і виглядає цілком серійно. Фари і ліхтарі у вигляді двох смужок можна визнати вдалою знахідкою Люка Донкервольке: за цими штрихами GV80 запам’ятовується і впізнається. Відсутність вихлопу вказує на екологічну версію.

Тизер? Якщо так, то дивний. Ніщо не заважало використовувати в мультику, наприклад, образ новітнього флагмана Hyundai Palisade – родича GV80 по технічній частині. До того ж бренд Genesis щосили намагається дистанціюватися від материнської компанії, а тут його прийдешній локомотив рекламує Hyundai … Бути може, GV80 вирішили показати, щоб просто нагадати про нього, підігріти інтерес. Все-таки концепт дебютував в Нью-Йорку ще навесні 2017 року. Раптом комусь проект здається покинутим. Це оригінальний концепт, на чиїх 23-дюймових колесах спочиває силова установка з водневими паливними елементами. Ніяких характеристик шоу-кара, включаючи його розміри, представлено не було. Раніше ми бачили GV80 в чужому кузові. Нині (зйомка жовтнева) він роз’їжджає у власній оселі. Під камуфляжем ховається щось середнє між концептом і 3D-моделлю з ролика.

Глава бренду Genesis Манфред Фітцджеральд в інтерв’ю Automotive News повідомляв, що трьохрядний кросовер відсвяткує прем’єру в кінці 2019 року або на початку 2020 го. Інсайдери пророкують моделі задній і повний привід, бензинові турбочетвірку 2.5 і «шістку» 3.5, турбодизель з чотирма циліндрами і гібридні варіанти. Кажуть, Genesis GV80 буде більшою мірою орієнтований на Європу, хоча поточні Дженезис націлені на ринок США.