Паркетник MG ZS отримав електроверсію

Компакт MG ZS досить успішний. У цьому році продажі двічі перевищували позначку 10 000 штук на місяць. Крім того, кросовер пропонується в Великобританії: хоча рахунок там йде на сотні реалізованих машин в річному обчисленні, це все одно показник.

До того ж ZS в 2017-му пройшов випробування Euro NCAP, заробивши три зірки. Сьогодні на оглядинах в Гуанчжоу дебютувала електроверсія, яка називається чи то E ZS, то чи EZS (eZS).

Концерн SAIC хоче зробити її глобальною та відправити, наприклад, в Індію. Зелена буква E не підійшла за розміром? І так зійде! Відзначитися на тлі бензинових «зет-есов» також повинні допомогти «ексклюзивний» блакитний колір і 17-дюймові легкосплавні диски.

Головне нововведення в салоні – селектор трансмісії у вигляді шайби, який призвів до реформи центрального тунелю. Ще в правому переобраниму колодязі тепер показується рівень заряду батареї. Електромотор під капотом видає 110 кВт (150 к.с.). Запас ходу при русі з постійною швидкістю 60 км / год може досягати 428 км, але застарілий цикл NEDC обмежує пробіг на позначці 335 км.

Продажі в Китаї заплановані на першу половину 2019 року. Зауважимо, у Великобританії MG ZS з «атмосферником» 1.5 (106 к.с., 141 Н • м) і п’ятиступінчастою “механікою” коштує від 12 495 фунтів.