Паркетник Mitsubishi ASX отримав рестайлінг

Кросовер Mitsubishi ASX нинішнього покоління (також відомий на деяких ринках як Outlander Sport і RVR) вперше був показаний в грудні 2009 року і з тих пір не раз переживав рестайлінг (в 2013, 2015 і 2017 роках). У 2017-му у нього з’явився побратим Eclipse Cross з яскравою зовнішністю і приблизно в тих же розмірах.

Однак японці не відправили ASX на спокій, а оновили його ще раз. Ззаду перекроєні і бампер, і оптика. Ліхтарі – світлодіодні, крім сигналів повороту. Автомобіль отримав фари, схожі на ті, що у Екліпса, а також великі діодні секції протитуманних фар і поворотників по кутах нового бампера.

Ми замінили тут не тільки оптика або решітка радіатора. У моделі нові передні крила і капот. В цілому вийшов такий собі незграбно-квадратний вигляд, що став ближче до більш молодому кросоверу Eclipse Cross, а ще нагадує рестайлінговий L200 і монументальну Делику, оновлену в листопаді (у схожому стилі скоро буде перекроєний і позашляховик Pajero Sport.)

Екран мультимедійної системи виріс з семи до восьми дюймів, в старших версіях з’явилася навігація Tom Tom, покращилися можливості по інтеграції смартфона, з Мережі можна отримувати інформацію про рух в реальному часі.

Незабаром з’явиться додаток для віддаленого контролю рівня палива, пошуку заправок, отримання рекомендацій по ТО і тому подібного. В Європі автомобіль буде пропонуватися з дволітровим атмосферним бензиновим агрегатом MIVEC, який поєднується з п’ятиступінчастою “механікою” або варіатором INVECS-III з імітацією шести передач у спортивному режимі. Привід може бути переднім і повним.

Разом з рестайлінгом палітра кузовної фарби збагатилася відтінками Red Diamond, Sunshine Orange і Oak Brown.