Паркетник Volkswagen T-Roc R до прем’єри засвітився на фото

Німці виклали в Мережу фотографії та технічні дані компактного «гарячого» паркетника Volkswagen T-Roc R до його офіційної прем’єри на Женевському автосалоні. Основні моменти ми практично вгадали: мотор 2.0 TSI розвиває тут 300 к.с. і 400 Н • м.

У стандартне оснащення входять семиступінчастий “робот” DSG і повний привід 4Motion. Сотню з нуля T-Roc R набирає за 4,9 с (ми думали, буде трохи вище п’яти). А це всього на політкоректні 0,1 с довше, ніж прискорюється преміальний родич Audi SQ2. Крім того, це на 2,3 с швидше, ніж набирає сотню самий моторний з звичайних «ті-років», 190-сильний.

Серед важливих відмінностей «Ерки» від інших версій кроссовера T-Roc названі рульовий підсилювач з прогресивною характеристикою, спортивна підвіска із заниженням і «17-дюймова гальмівна система від хот-хетча Volkswagen Golf R Performance». Після технічних характеристик обов’язкові за рангом прикраси вже не вражають: смуга з анодованого алюмінію під гратами радіатора, логотипи R на решітці, крилах і п’ятій двері, оригінальний передній бампер з великими вертикальними «іклами» діодних ходових вогнів по краях, видозмінений захист днища, задній бампер в колір кузова з квартетом круглих вихлопних патрубків.

Штатними для моделі є 18-дюймові легкосплавні колісні диски в дизайні Spielberg, а опцією – матово-графітні Pretoria діаметром 19 дюймів. Доповнюють цю пишність матовий хром на корпусах дзеркал, розширені колісні арки, чорні гальмівні супорти з логотипом «R». Усередині паркетника покупець побачить накладки на пороги з нержавіючої сталі з логотипом R і таку ж вишивку на кріслах, шкіряне рульове колесо з прострочкою Crystal Grey і підрульовими пелюстками, білу навколишнє підсвічування, накладки на педалі з нержавіючої сталі і чорну оббивку стелі, а також вітання R на приборці . Під пластиковими частинами салону – м’яка пластмасова піна. Подушки сидінь оббиті мікроволокном ArtVelours.

Для Ті-Рока R заготовлені ексклюзивні кольори R: Lapiz Blue Metallic, Pure White Uni, Flash Red Uni, Turmeric Yellow Metallic, White Silver Metallic, Energetic Orange Metallic, Deep Black Pearl Effect і Indium Grey Metallic. Будь який колір при бажанні можна поєднати з чорним дахом. У число опцій входять також оздоблення інтер’єру шкірою наппа, вуглепластикові вставки в салоні, 19-дюймові диски, в комплекті з якими йде титанова вихлопна система від фірми Akrapovic. Компанія відзначає, що в Женеву машина прибуде в ролі концепту, наближеного до серії, а значить, практично в такому ж вигляді потрапить на конвеєр.