Паркетник Volkswagen T-Roc R покажуть в Женеві

Компанія Volkswagen анонсувала прем’єру «зарядженого» паркетника T-Roc R (в статусі концепту, максимально наближеного до серії). Вона відбудеться на початку березня на Женевському автосалоні.

Автомобіль не раз попадався папарацці на тестах з помірним маскуванням, бо великих сюрпризів у вигляді чекати не варто. Начинка в цілому також цілком прогнозована: тут повинні прописатися дволітрова турбочетвірка, повний привід і «робот».

В ряду близьких родичів ми чекаємо ще КУПР Арону (на фото – Seat Arona FR), молодшу сестру КУПР АТЕК. У ролику миготить профіль тм+кросовера. Однак крім колісних дисків і шильдіка R на передніх крилах особливих відмінностей від простих версій ви не знайдете. Найпотужніший поки звичайний T-Roc розпорядженні мотором 2.0 TSI на 190 сил і 320 Н • м, повним приводом, семиступінчастим “роботом” DSG і набирає сотню з місця за 7,2 с. У «Ерке» має бути щось в районі 250-300 сил і між 350 і 400 Н • м. Більше трьохсот «конячок» «ти-року» навряд чи дадуть, так як у концерну є ще преміальний малюк аналогічного розміру на ім’я Audi SQ2. А у нього під капотом 300 к.с. рівно. До слова, з нуля до сотні SQ2 прискорюється за 4,8 с. У «гарячого» побратима T-Roc R можна спрогнозувати між 5,0 і 6,0 с. Що стосується всієї родини «ти-року», то у нього в серії ще з’явиться варіація з кузовом кабріолет. І він, і версія R повинні розвинути успіх звичайного «ти-року», який з моменту ринкового старту в листопаді 2017 го вже знайшов по всьому світу близько 200 000 покупців.