Паркетники Lifan Myway відкликають на заміну запобіжника

Запобіжник генератора під впливом температури «за певних умов навколишнього середовища» може вийти з ладу. У такому випадку вся електрика і електроніка продовжить працювати в штатному режимі, проте батарея заряджатися не буде і сяде.

Тому потрібно встановити запобіжник нового зразка. У Росії відкликають 1902 кроссвени Lifan Myway, продані з вересня нинішнього року по цей момент. Перелік VIN-кодів додається, а ми скажемо пару слів про Myway, для якого батарея ще важливіша.

Електричну версію EV400 найпростіше дізнатися за блакитних акцентах на носі і значку EV на багажних дверях. Базова ціна була оголошена в середині жовтня: без субсидій електрокар коштує 209 800 юанів. Про батарейний Myway EV ми вже трохи говорили. Тепер уточнимо деякі деталі. Електромотор під капотом видає 100 кВт (136 к.с., 280 Н • м). Акумулятор наділений ємністю 60,4 кВт • год і обіцяє запас ходу в 405 км по циклу NEDC. Максимальна швидкість – «не менше 100 км / год». Myway EV400 має рівно тих же габарити, що бензиновий, і має в своєму розпорядженні сім посадочних місць.