Перше фото салону нового величезного кросовера Volkswagen

В 2021 році гамму Volkswagen поповнить новий повнорозмірний кросовер довжиною 5100 мм, це буде найдовший SUV в історії бренду — на 60 мм більше, ніж Teramont/Atlas. Демонстраційний зразок прийдешньої новинки показали ще в квітні 2019 го на виставці в Шанхаї під умовним ім’ям Volkswagen SMV. Тепер же робочі прототипи перспективного кросовера сфотографували в Китаї під час ресурсних випробувань. Вперше також опубліковані знімки салону (виставковий зразок показували з закритими дверима і тонованими склом).

В автомобілі на фото легко вгадуються форми і риси Volkswagen SMV, тобто серійний продукт від шоу-кара зовні відрізнятися не буде. Повнорозмірний кросовер побудований на універсальній модульній платформі MQB. У салоні автомобіля зможуть з комфортом розміститися до семи дорослих, посадкова формула традиційна – 2+3+2. Судячи по знімках інтер’єру, передня панель салону має горизонтальну архітектуру. Замість звичайної центральної консолі тут виступає блок, на якому розміщений контролер коробки передач і режимів трансмісії. Центрального тунелю в його звичному розумінні між передніми сидіннями немає, це місце займають підсклянники і додатковий відсік для дрібниць.

Під яким ім’ям SMV вийде на ринок, поки невідомо. За неофіційною інформацією, автомобіль будуть оснащувати бензиновими моторами об’ємом 2,0 л (турбо) і 2,5 л (атмосферний). Коробка передач очікується преселективна, роботизована, 7-ступенева, привід — повний.

Цільовим ринком для моделі є Китай, там же її планують виробляти — на потужностях спільного підприємства FAW-Volkswagen. Продажі Volkswagen SMV стартують на початку наступного року.