Перші зображення McLaren SpeedTail зявились в Мережі

Вранці 26 жовтня компанія McLaren, як і було раніше заявлено, опублікувала зображення їх довгоочікуваної новинки – гіперкара SpeedTail. Офіційний дебют преміального авто відбувся 27 жовтня.

За словами представників британського розробника, McLaren SpeedTail повинен стати найбільш швидкісним автомобілем в лінійці компанії, перевершивши легендарний спорткар F1. Гіперкар увійде до лінійки McLaren Ultimate Series, що має на увазі дорожнечу автомобіля і випуск в виключно обмеженої серії.

Уже відомо, що світ побачить не більше 500 екземплярів SpeedTail, причому всі вони вже попередньо замовлені анонімними клієнтами. Силова установка новинки являє собою гібрид з 4,0-літрового бензинового «атмосферника» з подвійним турбований від McLaren 570S GT4 і пари електричних двигунів. Сумарна потужність в 1000 кінських сил дозволить автомобілю розганятися до сотні км / год менш, ніж за 2 секунди.

Салон SpeedTail оснастять двома пасажирськими сидіннями, розташованими трішки позаду крісла водія. На вибір покупцям будуть надані різні комбінації з декількох варіантів забарвлення кузова і преміальних емблем McLaren, виконаних як з дешевого алюмінію, так і з дорогоцінних металів.