Перший електрокар MG вийшов на ринок

Серійна версія MG EZS, презентована ще в 2018 році, найближчим часом надійде в продаж.

Нагадаємо, що британська компанія MG, яка належить китайському концерну SAIC вже вісім років, ще восени 2018 року презентувала прототип свого електрокара. Тепер же стало відомо, що марка запустила серійне виробництво моделі, а першим ринком, на який надійде електрокар, стане КНР.

Однак автоексперти не виключають, що географія продажів новинки може стати значно ширше. В основу електрокросу лягла бензинова модель MG ZS. Новинка отримала 150-сильний електромотор, розташований на передній осі, за допомогою якого машина здатна розігнатися до 100 км / год за вісім секунд.

Харчується силова установка від акумулятора ємністю 44,5 кВ / год. Запас ходу моделі складає 335 кілометрів по циклу NEDC, а для зарядки на 80% буде потрібно всього півгодини. Від свого «донора» MG EZS відрізняється переглянутими бамперами, 17-дюймовими оригінальними колісними дисками, а також заглушкою, яка встановлена ​​замість класичної решітки радіатора.

У салоні новинки також встановлено інші прилади, а важіль перемикання передач виконаний у вигляді шайби. Вартість нового електрокара буде лежати в діапазоні від 18 до 22 тисяч доларів в залежності від комплектації. Крім того першим 10 тисячам покупцям буде надаватися знижка в 1 500 доларів, що дозволить привернути увагу клієнтів. Також компанія запропонує версію моделі без батареї, а сам акумулятор надавати в оренду за 150 доларів на місяць.