Перший електричний паркетник Infiniti покажуть в Детройті

Маючи намір електрифікувати свій модельний ряд з 2021 року, компанія Infiniti готує паралельно і нову платформу, і нову дизайнерську мову. Електричний «візок» відкриває ширші можливості в компонуванні агрегатів, а це неминуче відіб’ється і на зовнішності машин, і на їх салонах.

Як все це буде виглядати, покаже в січні на Детройтському автошоу концепт електричного кросовера, першого для марки. Старший віце-президент по глобальному дизайну Nissan Motor Альфонсо Альбайса заявив, що «нова електрифікована сила Infiniti надихнула компанію і на нову візуальну мову, втілену в таких концептах, як Q Inspiration, показаний в Детройті майже рік тому. Не забутий і шоу-кар Prototype 10, що з’явився глядачам в серпні нинішнього року.

Альбайса натякає, що і від нього новому паркетнику перепаде щось по частині естетики. Технічних деталей, зрозуміло, автори концепту не розкривають. Однак великий досвід в розробці електромобілів материнської компанії Nissan Motor дозволяє сподіватися, що тут інженери виявляться на висоті. Нагадаємо, що стратегія електрифікації Infiniti передбачає як створення чисто батарейних моделей, так і заряджаються гібридів. Причому упор передбачається зробити на гібридні установки послідовного типу, схожі по влаштуванню на ніссанівську систему e-Power.