Peugeot 206 технічні характеристики

Автомобілі цієї марки завжди відрізнялися економічністю і незвичайним дизайном. Спортивна зовнішність пежо 206 зробила машину популярною серед молоді. Затишний салон виконаний в спокійних лініях, відмінно поєднується з агресивністю кузовних ліній. В оновленому варіанті автомобіль отримав незвичайні за формою фари, привабливі бампера. Посадка стала значно вище.

лінійка моторів

Peugeot 206, технічні характеристики якого вражають, при щодо малих обсягах мотора видає пристойну потужність, що надає йому деяку агресію і динамічність.

Peugeot 206

Капотная кришка приховує під собою двигуни внутрішнього згоряння, що працюють на бензині, серійного ряду TU. Вони прекрасно проявили себе ще при установці на інші моделі, вироблені компанією. Більшості покупців доступні версії, на яких встановлені мотори на:

  • 1.1 л;
  • 1,4 л;
  • 1.6 л.

Потужність відповідно становить 60, 75 і 90 кінських сил. Картинка буде не зовсім повною, якщо не згадати дизель DW 8, обсяг якого дорівнює 1.9 л і потужність досягає 70-ти л. с. Дизельні варіанти моторів на увазі знижена витрата пального, одночасно з цим зменшуючи здатність машини розганятися і її продуктивність. 
Необхідно відзначити, що будь-який мотор на пежо 206 не є зразком високого швидкісного режиму і миттєвого розгону.

135 «конячок»

Але ось ходові ознаки досить хороші. Плавний хід прекрасно поєднується з відмінною стійкістю. Сьогодні фірма виробляє ще одну версію, відому як S 16, укомплектовану більш сильним дволітровим двигуном, потужність якого досягає 135 «конячок».

Дизайн

Зовнішнє оформлення вважається непоганим козирем французької компанії. Седан не тільки красивий і солідний, але і відрізняється практичністю через багажного відсіку. До речі, це вважається популярною темою в певних колах знавців прекрасного в машинах, чиї думки сильно розрізняються. Але більшість водіїв впевнені – в групі бюджетних автомобілів цей седан вважається одним з кращих.

Зовнішнє оформлення

салон

Тут все просто, але є своя «родзинка». Пропорційне відношення практичності до креативності витримано, приладова панель читається відмінно. Сидіння водія і рульове колесо забезпечені непоганий регулюванням. 
Салон забезпечений великою кількістю шухлядок і поличок, що надає йому додаткову зручність. Шумоізоляція гарна, мотор чути в салоні тільки при високих оборотах.

салон

Як недоліки можна назвати незручне розміщення пасажирів заднього ряду, маленькі по площі дзеркала бокового виду, чиї диоптрические зони через ширини задніх стійок автомобіля залишають солідні сліпі ділянки, що істотно ускладнює паркування. 
Дорожчі варіанти комплектації розрізняються наявністю ABS, кліматичного контролю, задніх склопідйомними пристроїв, електричного приводу і обігріву бічних дзеркал, більш сучасною магнітоли, дисків з легких сплавів.

приладова панель читається відмінно

Ходова частина

Пежо 206 відрізняється жестковатой підвіскою і неінформативним управлінням керма. Машині потрібен деякий час для реагування, поки починає працювати задня підвіска (така ж встановлена на універсалі Пежо 206 sw). До речі, на даху універсала є рейлінги під перевезення габаритних вантажів. 
При русі на великій швидкості по трасі машину доводиться злегка підрулювати. 
Активна безпека автомобіля представлена двома подушками, розташованими спереду.

Габарити автомобіля

Довжина становить 3 835 мм, ширина – 1 673 мм. При колісній базі, рівній 2 442 мм, висота пежо 206 не перевищує 1 435 мм. Кліренс може варіюватися між 160 – 170 мм. Довжина багажного відсіку в стандартному варіанті дорівнює 700 мм, розкладені сидіння збільшують її до 1 250 мм. Прибирання переднього сидіння доводить цей показник до 2.2 м.

Габарити
Пежо 206 являє собою відмінне рішення і для молоді, і для дорослих людей. У нього є одна незаперечна перевага – більш прийнятна вартість серед конкурентів свого класу. Виходячи з варіантів комплектації, вартість автомобіля коливається від чотирьох до п’яти з половиною сотень тисяч рублів.