Peugeot 3008 отримає масштабне оновлення

Оновлений кросовер, оснащений великим шаром камуфляжу і рясними фальш-обважуваннями, був помічений фотошпигунів на тестах в засніженому кліматі. Основна маса приховує камуфляжу знаходиться в передній частині автомобіля.

Це свідчить про те, що основні зміни відбудуться саме тут. При цьому задня частина отримала лише легкий камуфляж і тут переробки торкнулися лише ліхтарі і лінію даху. Однак основною особливістю, яка відразу кидається в очі, це порт зарядки на лівому борту. Це свідчить про наявність гібридного приводу.

Так, модель отримає 1,6-літровий бензиновий мотор, що працює в парі з двома електромоторами. Сумарна віддача агрегатів складе близько 296 к.с. Завдяки наявності двох електричних моторів кросовер зможе похвалитися повним приводом. Крім того, в салоні з’явиться повністю цифрова панель приладів i-Cockpit, оновлений мультимедійний комплекс з підтримкою гаджетів і додатковим функціоналом для комфорту і безпеки водія.

Очікується, що рестайлінгова версія моделі дебютує вже до кінця поточного року. А через пару тижнів дилери марки відкриють продажі кросовера, в тому числі з гібридною силовою установкою.