Peugeot привезе концептуальний ретро-електромобіль на Паризький автосалон

Новинка носить ім’я Peugeot e-Legend і є сучасним втіленням класичної моделі 504 21.09.18 13 000

До прийдешнього Паризького автосалону 2018 компанія Peugeot вирішила звернутися до власного минулого. З нього автовиробник витягнув класичну модель 504, що випускалася з 1968-го по 1983-й рік, і переробив її дизайн на сучасний лад. Втім, однією лише зовнішністю він не обмежився, і забезпечив новинку комплектом актуальних технологій. Про це повідомляється в офіційному прес-релізі компанії.

Автомобіль має можливість автономного пересування в двох режимах з ухилом на більш динамічну або більш комфортну їзду. Традиційне ручне управління в e-Legend також передбачено. На борту є віртуальний асистент, що дозволяє управляти рядом функцій автомобіля (зміна режимів їзди, відкривання дверей, включення музичних плейлистів і т.д.) за допомогою голосових команд.

Помічник говорить голосом шеф-дизайнера Peugeot Жиля Відаля і володіє 17-ма мовами. В салоні, обробленому велюром, тканиною і деревом, ховається 16 дисплеїв різної величини. На передній панелі розміщується вигнутий 49-дюймовий екран. Монітори можна знайти навіть на дверях (діагональ – 29 дюймів) і сонцезахисних козирках (діагональ – 12 дюймів).