Peugeot розсекретила своє нове електричне купе

Peugeot на Паризькому автошоу представить автомобіль для майбутнього, що прийшов з минулого. Тобто, безпілотний електромобіль в ретро-стилі.

Французький автовиробник не просто так дратував нас недавніми тизерами. Компанія розсекретила свій новий автомобіль – електричне безпілотне купе Пежо. Цікаво, що це не черговий шоу-кар, у прототипу є конкретна мета. Ось що про нього говорить Жиль Відаль, глава Peugeot: «З цим автомобілем ми хотіли продемонструвати ненудне майбутнє, в якому нам не потрібно мати автомобілі, які виглядають повільно, гладко і мінімалістично. Люди – емоційні істоти, так що давайте будемо володіти захоплюючими речами ».

Peugeot e-Legend натхненний купе 504. Новинку представлять в жовтні на Паризькому автосалоні, через 50 років після прем’єри легендарного предка. Незважаючи на ретроспективні натяки в дизайні, автомобіль виглядає сучасним і навіть м’язистим. Вийшов своєрідний європейський Форд Мустанг.

Peugeot e-Legend є повнопривідним електромобілем, в якому два мотори надають руху різні осі. Сумарна потужність становить 456 к.с., а розгін до 100 км / год займає менше 4 секунд. Максимальна швидкість обмежена позначкою в 220 км / год. Електромобіль оснащений акумуляторною батареєю, вона ємністю 100 кВтч, який забезпечує пробіг в 600 км на одній зарядці.

В компанії відзначають, що їх безпілотний електромобіль носить статус концептуального авто, покликаного продемонструвати альтернативний погляд на майбутнє, в якому автомобілям не обов’язково бути нудними. Проте, в Пежо повідомили, що обов’язково застосують деякі з напрацювань в своїх серійних автомобілях.