Peugeot відродить легендарну модель 504

Французька компанія опублікувала перше зображення концепту, анонсованого ще в кінці весни. Проект тоді іменували «радикальним і видатним», і, схоже, концептуальному спорткару зовсім недалеко до конвеєру. Єдина опублікована фотографія дає зрозуміти, що мова йде, по-перше, про дводверне купе, а по-друге, екстер’єр прототипу створено під сильним впливом ретромотиву.

За деякими відомостями, дизайнери надихалися купе Peugeot 504, що з’явився на світ в 1969 році і за роки існування взяло участь у багатьох знаменитих гонках. Поки невідомо, яку саме силову установку отримав концепт.

Більш того, його творці поки тримають в таємниці навіть назву прототипу, обіцяючи розкрити всі секрети тільки ближче до його прем’єри. Тим часом, за чутками, цей концепт не залишиться виключно дизайнерською вправою: його може очікувати цілком серійна доля. Імовірно, в найближчому майбутньому серійна модель на основі концепту поповнить сімейство 508. Компанія Peugeot цілком може включити в нього варіант з кузовом купе, побудувавши його на платформі ліфтбека 508 і запозичивши у нього найпотужніші двигуни.

Втім, за іншими відомостями, концепт дійсно дійде до конвеєра, але стане при цьому флагманом електрифікації модельного ряду Peugeot: заради цього купе забезпечать або гібридною силовою установкою, або електродвигунами. Прем’єра прототипу відбудеться на початку жовтня, але, швидше за все, концепт буде розсекречений дещо раніше. Разом з концептом Peugeot обіцяє представити в Парижі і версію 508 з кузовом універсал.