Peugeot випустила ще один подовжений седан

У Китаї люблять подовжені автомобілі і однією новою моделлю стало більше.

На автосалоні в Гуанчжоу Peugeot представив розтягнутий варіант свого седана 508. Всього через кілька годин після прем’єри подовженого Audi A6 в Китаї стало на один довгий седан більше – разом з Audi A6L на автосалоні в Гуанчжоу дебютував Peugeot 508L.

Модифікація одного з найкрасивіших сучасних автомобілів спеціально для китайського ринку. У порівнянні з версією для європейського ринку варіант для Китаю відрізняється збільшеною на 55 міліметрів колісною базою, а також переробленою задньою частиною. Китайські покупці більше цінують традиційні седани, а не ліфтбек, тому багажник у Peugeot 508L також отримав зміни в порівнянні з базовою версією.

Випуск подовженого седана буде налагоджено на заводі в місті Ухань. Крім збільшених габаритів і переробленого багажника модель не відрізняється від європейської модифікації, якщо не брати до уваги різної для двох ринків лінійки моторів. У продажу Peugeot 508L з’явиться в першому кварталі 2019 року – седан додасться до седанів 301, 308 і 408, які вже продаються в Китаї.