Підрозділ Hyundai N готує сюрприз для фанатів марки

Підрозділ Hyundai N, яке робить спортивні модифікації серійних Hyundai, візьме приклад з Mercedes-AMG і випустить власну модель. Проекту дано зелене світло! Після кількох місяців чуток можна офіційно говорити про те, що Hyundai дав добро на випуск підрозділом Hyundai N власної моделі, яка не базується на серійному автомобілі корейської марки.

Виконавчий віце-президент підрозділу спортивних моделей і автоспорту Томас Шемерові підтвердив таке рішення. “За лаштунками ми старанно працюємо над флагманської моделлю підрозділу Hyundai N. Це буде особлива модель і той автомобіль, якого не чекають від Hyundai”, – сказав Шемерові в інтерв’ю AutoRAI.nl.

Поки немає ніякої інформації, що ж це буде за автомобіль. Проект поки знаходиться на ранній стадії, але топ-менеджер Hyundai натякнув, що серійна модель виявиться схожа на концепт-кар Hyundai RM 16 N. “Зараз ми не можемо ні підтвердити, ні спростувати, вийде ця модель обмеженим тиражем чи ні. Але точно це буде модель суперспортивного сегменту. Подивіться на Hyundai RM 16 N і уявіть, що приблизно вас чекає “, – сказав Шемерові.

Очікується, що Hyundai N зробить 2-місне купе, а не спортивний седан в дусі Kia Stinger і Genesis G70. Хочеться вірити, що це буде середньомоторний задньопривідний спорткар, близький за габаритами до Hyundai Veloster. Також Шемерові в своєму інтерв’ю підтвердив, що вже в найближчому майбутньому з’являться електрифіковані моделі Hyundai N, а число спортивних модифікацій може вирости за рахунок компактного хетчбека i20 N і кросовера Kona N, але рішення про їх випуск поки не прийнято.