Підрозділ Mercedes-Benz Vans показав особливу версію пікапа до “Чорної п’ятниці”

Mercedes-Benz не залишився в стороні від “чорної п’ятниці” і до традиційного “свята” розпродажів підготував особливу модифікацію свого пікапа X-Class під назвою Storm Edition.

Спеціально до “чорної п’ятниці” 2018 року підрозділ Mercedes-Benz Vans представило особливу версію пікапа X-Class – виконання Storm Edition. Mercedes-Benz X-Class Storm Edition базується на комплектації X 250d Power, яка оснащується 190-сильним 2,1-літровим дизельним двигуном з автоматичною коробкою передач.

Шкіряна обробка салону, навігаційна система, камера заднього огляду, світлодіодні фари і 19-дюймові диски входять в базове оснащення. Особливістю Storm Edition є кришка вантажного відсіку, графіка у вигляді блискавок в задній частині автомобіля, а також чорна дуга безпеки за кабіною. З інших доповнень – підніжки, нові бризковики, тканинні килимки в салоні і фірмова 2-годинна програма навчання водінню по бездоріжжю. Але є одне але”.

Купити X-Class Storm Edition буде не можна, тільки взяти його в 3-річний лізинг з фіксованими щомісячними платежами. Кому не потрібен пікап, ті можуть придивитися до фургона Mercedes-Benz Vito в особливій версії Black Friday. Машину запропонують в зі спортивним обвісом і сірими шильдиками. Купити її теж буде не можна – тільки оформити в 4-річний лізинг. Обома пропозиціями можна буде скористатися до 31 грудня 2018 року.