Пікап Chevrolet Silverado HD отримав революційні технології

Четверте покоління пікапа Chevrolet Silverado у всій красі було показано в січні нинішнього року в Детройті (хоча вигляд машини був розкритий ще в грудні 2017 го).

І ось тільки тепер компанія оголосила: дебют HD-моделей відбудеться в лютому 2019 року. Анонс супроводжується офіційною зйомкою і технічною інформацією. Задня оптика Silverado HD ідентична молодшому побратиму. По кутах бампера такі ж великі підніжки для більш зручного доступу до вантажної платформи. А ще підніжки з’явилися в передній частині платформи.

Провідний дизайнер екстер’єру Silverado HD Брайан Ізард заявив: «Ми хотіли візуально передати потужність і можливості пікапа. Результатом стала вантажівка, яка виглядає як зразок важкої техніки з сучасною, виточеною обробкою і деталями, орієнтованими на клієнта ».

Дійсно, модель 2500 HD виглядає брутальніше, ніж вантажівки Silverado 4500HD, 5500HD і 6500HD, показані в березні (правда, та лінійка практично нічого спільного з пікапами Silverado не має, крім запозиченого імені). Серійне виробництво пікапа Silverado HD буде налагоджено у Флінті (штат Мічиган).

Виробник пообіцяв для лінійки HD повністю новий бензиновий мотор, не уточнивши, який саме. Можна припустити, що мова йде про старший для моделі 1500 агрегат V8 6.2 Ecotec3 DFM (426 к.с., 624 Н • м) з системою Dynamic Fuel Management, що володіє 17 схемами роботи циліндрів. Або про V8 5.3 Ecotec3 DFM (360 к.с., 519 Н • м). На Silverado HD минулого покоління застосовувався агрегат V8 6.0 Vortec з віддачею в 364 к.с. і 515 Н • м. Звичайно ж, у покупців буде вибір між бензиновим мотором і дизелем. Версії на важкому паливі отримають «вісімку» Duramax з обертовим моментом в 1234 Н • м. Явно мається на увазі свіжий агрегат 6.6 L5P, що з’явився на Silverado HD минулого покоління 2017 модельного року і видавав 451 «конячку». Але у предка був шестидіапазонний «автомат», а у спадкоємця з’явиться новий десятиступінчатий (Allison). У порівнянні з попередником у нового Silverado HD буде більш просторий салон і більш зручна посадка.

Технологічно модель також залишить предка позаду. Інженери анонсували «абсолютно нову орієнтовану на клієнта технологію буксирування, безліч систем і функцій, розроблених спеціально для пікапів великої вантажопідйомності». Параметри останньої, як і можливості
буксирування важких причепів, будуть покращені. У продаж Silverado HD 2020 модельного року надійде в середині 2019-го.