Пікап GMC Sierra HD отримав неабиякий інтелект

У звичайного пікапа Chevrolet Silverado є перелицьований побратим в лінійці GMC – Sierra, а у «важкої» версії Silverado HD теж повинен бути клон – GMC Sierra Heavy Duty.

Його компанія і представила тільки що. В описі розробники підкреслюють, що в порівнянні з попередником модель цього покоління не просто «сильніша», але ще й «розумніша».

Автомобіль буде випускатися в декількох варіаціях по вантажопідйомності (модифікації 2500 HD і 3500 HD, з одно- і двосхилими задніми колесами), устаткування (різні комплектації, в тому числі багата Denali). На знімках: 2500 HD SLT 2500 HD Denali і версія з поліпшеною позашляховою підготовкою AT4.

Зокрема, система кругового огляду гарантує безліч комбінацій картинок навколо автопоїзда, вид на зчеплення і так далі. Система допомоги при буксируванні ProGrade Trailering дає можливість провести перевірку причепа перед поїздкою, в тому числі діагностику електричних ланцюгів, моніторинг тиску і температури в шинах. Більш того, якщо трейлер повинен відповідати системі iN ∙ Command від ASA Electronics, то власник Сьєрри HD може поставити на смартфон (Android або iOS) додаток myGMC з розділом причепа і віддалено контролювати безліч його параметрів і функцій.