Пікап Hyundai з’явиться в серійній версії

Потрібно багато часу, щоб довести концептуальний автомобіль до повністю серійної версії – досить поглянути на Corvette із середнім розташуванням двигуна і американський пікап Jeep Gladiator.

Логічним продовженням ще однієї гаряче очікуваної концепції є пікап Hyundai Santa Cruz – показ концепту проходив в рамках автомобільного салону в Детройті в 2015 році. Незважаючи на те, що за планами керівництва автовиробника, невеликий пікап спочатку повинен був надійти в продаж ще в минулому році як модель 2019 року, на конвеєри модель так і «не встала».

Загальний спад продажів, за яким послідувала відставка генерального директора, означала, що пріоритети компанії змінилися, принаймні, в короткостроковій перспективі. Коли «Санта-Круз» був спочатку показаний, він був виконаний в загальному стилі оформлення Hyundai. Це може змінитися, вважає Санг Юп Лі, глава Глобального центру дизайну Hyundai. За його словами відтепер кожен автомобіль в лінійці Hyundai матиме унікальний зовнішній вигляд. Хоча ми все ще можемо очікувати, що серійна версія пікапа Santa Cruz з’явиться в найближчому майбутньому, дизайн його вже точно буде сильно відрізнятися від концепту.

Пан Лі сказав, що загальний дизайн «буде набагато більш відмітним» і матиме «набагато більшу харизму».