Пікап Mitsubishi Triton Absolute отримав виражений кліренс

Пікапи Mitsubishi L200 / Triton для більшості ринків виробляються в Таїланді. Тому від виступу «трьох діамантів» на автошоу в тайській столиці Бангкоку шанувальники мали право чекати багато чого.

Все-таки виставка проходить «через дорогу» від заводу: будь-який концепт або прототип можна доставити на сцену з цеху мало не вручну. Японці викотили позашляховий шоу-кар Triton Absolute. Виглядає він як реклама каталогу аксесуарів або вітрина тюнінг-ательє, але фанати задоволені.

Дехто каже, що мріють про покупку саме такого пікапа. Навряд чи японці припускали, що їх словоблуддя хтось спробує перекласти російською, але виходить приблизно так: Triton Absolute висловлює концепцію «Абсолютно позамежної стійкості» через «Зростаючу надійність», засновану на «Динамічності вантажівки», проілюстрованою дизайном «Більш твердий і більш грубий »і« Механічного витривалістю ».

Чим Triton Absolute дійсно відрізняється від стандартного пікапа, так це збільшеним на 50 мм (до 270) дорожнім просвітом, в якому вимагали доопрацювання підвіски. Причому в описі про це не сказано, так колеги пишуть. Про силовий агрегат автори не говорять ні слова, значить, нічого видатного в ньому немає. Салон не показаний – теж викреслюємо. Стало бути, «в абсолют» зведені декор з імітацією вуглеволокна, дорогі надмірності і взагалі маркетинг. Компанія очікує, що «смілива і амбітна модель знайде потужний відгук у власників пікапів в усьому світі».