Пікап Nissan Frontier Sentinel 2018 підготували для рятувальних місій

Міжнародний автосалон в Сан-Паулу 2018 року в самому розпалі. За традицією, це спекотне місце для дебюту пікапів і позашляховиків. Nissan приєднується до битви з Ford Ranger Storm, показавши свій концепт Frontier Sentinel. Японський середньорозмірний пікап не просто підготували до пригод, а екіпірували для виконання рятувальних операцій у віддалених районах Бразилії.

Рятувальний пікап Nissan Frontier Sentinel 2018 пофарбований в синій колір Thunder Blue, який натхненний оперенням гіацинтового ари – унікальної птиці сімейства папугових, населеної тільки в Бразилії, Болівії і Парагваї. Жовті акценти додають візуальний контраст внедорожному пікапу. Модель оснащена 16-дюймовими колесами з серйозними позашляховими покришками. Спереду в бампер інтегрована лебідка, а шноркель з боку водія дозволяє пікапу підкорювати глибокий брід, навіть в умовах непроглядної темряви під освітленням світлодіодних ліхтарів на даху.

Весь простір вантажного відсіку пікапа Nissan Frontier Sentinel відведено для потреб рятувального обладнання. Оснащення включає два батарейних блока від Nissan Leaf, а також два штекера в задній частині для живлення різного електроінструменту, обладнання та світла. Спеціальні висувні ящики на напрямних заповнені рукавичками, ліхтарями, шоломами, мотузками, сокирами, ножами і багатьом іншим. Кришка навантажувального відсіку розмальована під платформу для зльоту і посадки дрона. Салон Nissan Frontier Sentinel оброблений в поєднанні чорної шкіри з яскравими жовтими акцентами – в інших частинах він не зазнав змін.

Проте, в такому вигляді він досить зручний для виконання рятувальних місій. У Бразилії пікап Nissan Frontier доступний виключно з подвійною кабіною і 2,3-літровим турбодизелем двигуном. З одного турбіною мотор генерує 160 к.с., а з двома – 190 к.с. Покупці можуть вибирати між шестиступінчастою “механікою” і семиступінчастим “автоматом”. В арсеналі пікапа багато опцій, аж до 360-градусної камери для кращого огляду навколо. Раніше щось схоже, але взяте на озброєння і не концептуальне зробила компанія Land Rover. Англійці підготували для Червоного Хреста повністю екіпірований для рятувальних місій позашляховик Land Rover Discovery.