Пікап Ram теж стане електричним

Дата анонсу невідома.

Компанія Fiat Chrysler Automobiles (FCA), котра поки що відстає від інших автовиробників в плані електрифікації, повідомила, що планує випустити електричний пікап Ram.

Багато автовиробників вже оприлюднили аналогічні плани. У разі Tesla це футуристичний Cybertruck, компанія Rivian збирається випустити модель R1T, Ford – F-150 Electric, Lordstown – Endurance, а GMC – недавно представлений Hummer EV.

Коли на початку цього року главу FCA запитали, чи має намір компанія приєднання до гонки, пов’язаної з випуском електричних пікапів, він не висловив особливої зацікавленості, хоча пікапи, які оприлюднені під торговою маркою Ram, є важливою частиною бізнесу FCA.

Однак, коли питання про пікапи знову пролунало на недавній прес-конференції, присвяченій підсумкам третього кварталу, генеральний директор FCA Майк Менлі (Mike Manley) нарешті підтвердив, що компанія анонсує електричний пікап Ram:

«Я дійсно бачу, що на ринку буде електрифікований пікап Ram, і я прошу вас просто залишатися на зв’язку деякий час, і ми скажемо вам, коли саме це буде».

Генеральний директор не став вдаватися в подробиці, обмежившись тим, що анонс електричного пікапа Ram відбудеться «скоро».