Пікап Tesla Pickup буде мати рекордний запас ходу

Узагальнивши всі наявні дані про новинку, можна сказати, що в Tesla всерйоз мають намір здивувати світ електромобілів зі своєю прем’єрою Tesla Pickup.

Ілон Маск досі не робив ніяких глобальних заяв про підготовку до випуску Tesla Pickup, але численні короткі повідомлення, насправді, вже надали досить відомостей для того, щоб можна було зробити певні висновки про новий електромобіль. Отже, виходячи зі слів засновника Tesla, електричний пікап буде 6-місним і отримає в базовій комплектації роз’єми для підключення електричного і пневматичного інструменту, що важливо для тих, хто використовує подібну техніку в робочих цілях.

Наявність пневмомагістралі також пояснюється і тим, що вже в базовій комплектації пікапа він буде оснащуватися адаптивною пневмопідвіскою. Природно, електромобіль зможе буксирувати і досить важкий за мірками класу причіп. Запас ходу складе від 650 до 800 кілометрів, оскільки акумулятори в Tesla Pickup будуть великі – на 200 кВт / год мінімум. Заявлено мінімум пара електромоторів загальною потужністю близько 600 к.с., а також повний привід. Звучить все дуже натхненно і залишається лише дочекатися дебюту моделі.