Пікапи Ford стали потужнішими завдяки тюнерам Roush

Комплект додаткових опцій, який отримав назву Roush Super Duty, доступний для пікапів Ford F-250 і F-350 2019 модельного року.

Шанувальники потужних пікапів від американського бренду Ford можуть скакати від радісної новини: тепер вони можуть придбати «пакет» підвищення потужності від відомого тюнінг-ательє Roush. Комплект додаткових опцій, який отримав назву Roush Super Duty, доступний для пікапів Ford F-250 і F-350 2019 модельного року, оснащених 6,2-літровим мотором V8 або 6,7-літровим дизельним двигуном Powerstroke V8.

Повідомляється, що моделі з дизельним двигуном оснащуються високопродуктивної задньої вихлопною системою DPF з подвійними 5-дюймовими патрубками. Ніяких інших поліпшень для двигуна в прес-релізі не вказано. Модифікації для Roush Super Duty представлені в основному для підвіски і зміни зовнішнього вигляду. Підвіска побудована на нових амортизаторах, розроблених хлопцями Roush спільно з фахівцями Fox.

Пріоритет був зроблений на поліпшення характеристик пікапів на бездоріжжі без шкоди для загальних динамічних характеристик – поведінки на дорозі. Після всіх робіт, пікапи стають трохи вищими. Roush Super Duty оснащений 20-дюймовими колесами Roush для бездоріжжя, які взуті в шини BFGoodrich All-Terrain T / A KO2. Візуально, є багато елементів, які відрізняють Roush Super Duty від стандартного виконання пікапа. Пропонується кілька варіантів забарвлення кузова, які включають зміни кольорів для переднього бампера, грати радіатора, підкрилки.

Початкова ціна пакета Roush Super Duty становить 15 685 доларів.