Почався продаж найновішої Mazda6 в Україні

2 серпня в офіційній дилерській мережі Mazda в Україні почався прийом замовлень на нову Mazda6. Новий дизайн салону від Mazda включає в себе обробку сидінь високоякісною шкірою Nappa (коричневого або білого кольору), облицювання елементів інтер’єру японським ясенем, облицювання карт дверей і панелі приладів інноваційним мікроволокном Ultrasuede і унікальну комбінацію кольорів.

Нові шкіряні сидіння першого ряду оснащені системою вентиляції. Розробники Mazda впевнені, що колір кузова – це дуже важливий аспект в дизайні автомобіля, який може або приховати недоліки, або ж підкреслити бездоганність форм і фактуру поверхні. Новий червоний Soul Red Crystal, ще більш яскравий і глибокий, ідеально підкреслює рельєфні і скульптурні форми нової Mazda6 за рахунок контрастної гри світла і тіні на кожній лінії.

Нові технології вдосконалюють роботу бензинових двигунів SKYACTIV об’ємом 2.0 л. потужністю 165 к.с. і 2.5 л. потужністю 194 к.с. Динаміку управління було вдосконалено за рахунок поліпшення жорсткості кузова, перегляду системи управління і гальмування, більш високої аеродинамічної ефективності, зниження рівня шуму і вібрацій.

Двигуни успішно пройшли нові процедури перевірки і повністю відповідають екологічним нормам викидів WLTP / RDE Euro6d-TEMP. Для більш швидкого розгону був підвищений крутний момент на низьких оборотах, а також була оптимізована чутливість прискорення при натисканні на педаль акселератора.

Безпека водія і всіх пасажирів була і буде головним пріоритетом Mazda. Технології i-ACTIVSENSE пропонують широкий спектр активних і пасивних систем безпеки, які націлені на мінімізацію ризику дорожніх пригод, забезпечують захист, безпеку і комфорт водія незалежно від того їздите ви по міських вулицях чи по трасі. Крім того, нова Mazda6 тепер пропонує своїм власникам адаптивний круїз-контроль і функцію I-STOP. Орієнтовні ціни на нову Mazda6 стартують від 699 000 грн. для комплектації Touring. Старт продажів в Україні планується у вересні 2018 року.