Показана нова вантажівка майбутнього MAN CitE

Справжнім сюрпризом на виставці IAA 2018 у Ганновері стала прем’єра концептуального вантажного автомобіля MAN CitE. Машина була розроблена в рекордно короткі терміни – всього за 18 місяців. Відмінною особливістю MAN CitE є кабіна з низьким рівнем підлоги.

Як показує статистика, в розвізному автомобілі водієві або експедитору доводиться залишати кабіну до 30 разів на день. В MAN CitE процес посадки-висадки максимально полегшений. По-перше, немає високих сходинок, по-друге, двері з правого боку зсувні і відчиняються електроприводом – досить натиснути на кнопку.

В кабіні сидіння для експедитора зроблено відкидним, що дозволяє водієві швидко входити і виходити, не відкриваючи свої двері. Особливу увагу приділено оглядовості, що для вантажівки в міських умовах особливо актуально. Замість зовнішніх дзеркал встановлені камери. Більш того, на центральний дисплей виводиться зображення з камери кругового огляду на 360 градусів.

Технічних подробиць про MAN CitE небагато. Відомо, що вантажівка має повну масу 15 т і приводиться в рух електромотором. Запасу батарей вистачає на пробіг до 100 км, що цілком достатньо. Цікаво, що відвідувачі IAA 2018 могли познайомитися з MAN CitE не тільки в статистиці, а й у динаміці, попередньо записавшись на ознайомчу поїздку. Для тест-драйву машину все ж оснастили зовнішніми дзеркалами, адже багато хто ще не звикли керувати за допомогою моніторів.