Показані рендери майбутнього кросовера Jeep Freedom

Італійський художник Антоніо Палья вирішив втілити в життя свої фантазії і намалювати рендер, що демонструє майбутнє автомобілів компанії Jeep. За задумом дизайнера, машина повинна мати традиційні риси, але при цьому стати новим авто на ринку позашляховиків.

Jeep Freedom Concept відрізняється футуристичним і спортивним оформленням, але незважаючи на це машина має типові для Jeep грати радіатора. Новинка матиме п’ять дверей, які будуть незвично відкриватися.

Автомобіль представлений в кузові купе-кросовер. Цікаво, що таких машин поки в модельній лінійці компанії немає. Ще Jeep Freedom Concept облаштували значними колісними арками, масивними колісними дисками і звуженою лінією скління, властивою для концептів. У переліку оснащення значаться світлодіодні передні фари і задні ліхтарі.

У салоні з’явилися сенсорні екрани і спортивне кермо. За словами дизайнера, підкапотний простір Jeep Freedom займе повністю електричний мотор. Ймовірно, кросовер забезпечать автопілотом, покликаним замінити водія при русі по загальним дорогах. Якщо це рендерне зображення візьмуть на озброєння інженери Jeep і запустять в серію, то такий автомобіль може мати великий успіх.