Показаний шикарний тюнінг позашляховика Ford Bronco

Класичний позашляховик Ford Bronco користується небувалим попитом. Ажіотаж настільки великий, що в Дірборні всерйоз задумалися зробити новий Bronco. У світлі невизначеності питання актуальність реставрації старих машин зберігається, чим і користується студія Velocity Restorations.

У даній майстерні виконано бездоганний рестомод Ford Bronco 1973 року випуску. Команда Velocity Restorations не поспішала з відновленням даного примірника Ford Bronco, витративши на нього 1 500 годин роботи або 9 місяців копіткої праці.

Співвласник Velocity Restorations Брендон Сегерс зазначає: «Я бачив багато проектів рестомода Ford Bronco, побудованих за 90 днів або менше. Я не міг повірити, як вони зуміли все зробити так швидко, поки не отримував можливість розглянути їх зблизька … Однак, щоб зробити по-справжньому повноцінну реставрацію автомобіля, потрібно вкласти в нього набагато більше людино-годин роботи і любові ». Тільки на усунення іржі та виготовлення нових шматків металу в конструкції шасі Ford Bronco фахівці Velocity Restorations витратили 300 годин. Як тільки робота з іржею і металом була закінчена, наступним кроком були вирівняні і встановлені нові кузовні панелі, а потім виконана ретельна грунтовка і фарбування кузову з подальшою ручною шліфуванням. Це зайняло ще 550 годин роботи.

Найдовшою фазою рестомода Ford Bronco 1973 року стала робота над підвіскою, шасі і трансмісією. Під капот ретро-позашляховика помістили 5,0-літровий двигун V8 від Ford Racing. Потім зайнялися інтер’єром, прокладкою електропроводки, датчиків і оббивки. В результаті клієнт отримав щось більше, ніж просто Ford Bronco, але і заплатив за нього колосальні гроші – $ 229 000, якщо бути точним.