Покупка вживаних покришок в інтернет магазині

Автовласники знають, як важливо, щоб у їх автомобіля була хороша гума, адже це один з ключових моментів безпеки на дорогах. Але, на жаль, дозволити собі нову гуму може не кожен, тому більшість водіїв намагаються купити шини бу. Таке рішення значно економить гроші. До того ж, можна придбати хороші шини купити резину б/у, якщо звернутися в надійний магазин, таке придбання додасть впевненості на дорозі.

Стан у шин може бути різний, здійснюючи покупку, варто ретельно оглянути гуму. Зупиніть вибір на інтернет-магазині «Шина 365». Даний магазин користується великим попитом, і це заслужено. Вся продукція відповідає європейським стандартам якості.

Переваги

Подібна покупка має низку переваг. Але пам’ятайте, що купувати шини потрібно у надійного продавця, який дає гарантії.

Б / у шини коштують набагато дешевше, ніж нові. Бюджет покупця понесе незначні втрати. Можна придбати якісний товар за мінімальні гроші в «Шина 365».
Ті, хто вважають, що б / у шини небезпечні і не прослужать довгий термін – помиляються. Дуже часто продається гума від світових виробників у відмінному стані і за приємною ціною.

Великий вибір б/у шин в «Шина 365»

Інтернет-магазин реалізує тільки перевірений товар. Надано для продажу шини від провідних виробників. Покупець може бути впевненим у тому, що шини успішно пройшли тестування і відповідають всім необхідним стандартам якості.

Кожна гума перевіряється по-окремо на наявність або відсутність тріщин і інших ушкоджень, які можуть відбитися на роботі машини. Без контролю не залишається і маркування, дата випуску, протектор, і інші важливі для роботи характеристики. Для подібних перевірок використовується обладнання, здатне визначити навіть незначні пошкодження. У продаж надходять шини тільки в отличном состоянии з гарантією.

У магазині широкий асортимент, як літньої, так і зимової гуми. Можна підібрати гуму по підходящої цінової категорії на будь-який автомобіль.

Особливості магазину

У «Шина 365» працюють справжні професіонали. Вони завжди готові відповісти грамотно на питання клієнтів і дати хорошу консультацію по телефону. Для того, щоб допомогти визначитися з вибором шин, консультантам не обов’язково бачити автомобіль, тому звертатися в даний інтернет магазин можна з будь-якої точки України.

Представлений величезний вибір розмірів і моделей на різний рік випуску. Асортимент продовжує збільшуватися, це ніяк не відбивається на якості. Важливо, що кожен клієнт отримує гарантії, так він може бути впевнений в тому, що набуває якісну продукцію.