Половина автомобілів, проданих в 2020 році, буде підключена до інтернету

За даними дослідницької компанії Counterpoint, половина від всіх проданих в поточному році нових автомобілів буде підключена до мережі, дві третини з них буде реалізовано в США і Китаї.

Аналітики вважають, що ринок таких автомобілів подвоїться, і до 2025 року буде продано вже 270 млн автомобілів, підключених до мережі. У своєму прогнозі експерти говорять про автомобілі, що мають вбудовані виробником системи зв’язку з мережами 4G і 5G, і не розглядають можливості синхронізації мультимедійних систем автомобіля з мобільними телефонами.

У другому кварталі поточного року вже 88% поставлених на ринки автомобілів мали 4G підключення до мереж зв’язку. У наступному році почнеться масове впровадження систем зв’язку, побудованих на мережах нового покоління 5G. Драйверами цього ринку будуть виробники в Китаї і США, на ринки яких доведеться велика частина автомобілів, підключених до мереж 5G в наступні п’ять років. Якщо раніше основними гравцями цих змін були автовиробники люксових автомобілів, то тепер цей тренд досяг і масового сегмента.