Польське ательє показало агресивний тюнінг для BMW X5 M

Польське ательє Auto-Dynamics представило програму доопрацювань для «зарядженого» BMW X5 M. Після модернізації баварський кросовер став потужнішим за Lamborghini Urus: віддача 4,4-літровї “бітурбовісімки» склала 670 кінських сил і 880 Нм крутного моменту.

У «Урус» є 650 сил і 850 Нм моменту відповідно. Щоб збільшити потужність «вісімки» фахівцям Auto-Dynamics довелося переписати програму роботи електронного блоку управління, встановити високопродуктивний повітряний фільтр і титанову випускну систему Akrapovic.

В результаті BMW X5 M (до речі, модель називається) Avalanche, може розганятися до «сотні» за 3,5 секунди, тоді як звичайному кросоверу на це потрібно як мінімум 4,2 секунди. Модель виконує цю вправу за 3,7 секунди.

Для того, щоб зовнішній вигляд BMW X5 M Avalanche став більш агресивним, автомобіль затягнули чорною матовою плівкою, додали кілька деталей з вуглепластику, а все інше, знову ж, пофарбували в чорний колір. Також машина отримала занижену підвіску марки Hamann.

BMW X5 M наступного покоління повинен дебютувати до 2019 року. Якщо вірити чуткам, кросовер отримає 4,4-літрову «вісімку», віддачу якої доведуть до 600 кінських сил. Не виключено, що моделі дістанеться набір Competition Package, а отже, потужність агрегату може вирости до 625 сил, як у нової «Ем-п’ятої».