Porsche 911 GT2 RS побив рекорд швидкості в Австралії

Porsche 911 GT2 RS є найшвидшим серійним автомобілем самого Нюрбургрингу, а тепер також The Bend Motorsport Park в Австралії.

Зазначимо, що протяжність кола в 7,7 кілометрів робить її другою в світі серед найдовших стаціонарних гоночних трас. Звичайно, відразу після «Зеленого Пекла». За кермом спорткару перебував професійний пілот Уоррен Лафф. Краще коло у нього вийшло за 3: 24.079. Правда, судячи з усього, цей “Порше” виявився в принципі першим авто, що ступив колесами на полотно щойно відкритого гоночного комплексу. Тому вже скоро ці секунди можуть і бути перевершеними.

«Це, безумовно, була одна з найяскравіших подій в моїй кар’єрі. Я запам’ятаю надовго! Вважаю привілеєм показати рекорд на настільки особливому автомобілі», – прокоментував Лафф свій результат. Видно, що він вражений і просто неймовірно задоволений.

Розташований новий гоночний трек в маленькому містечку Тайлі Бенд (Південна Австралія). Це приблизно в годині їзди від міста Аделаїда. У будівництво автодрому інвестували понад 100 мільйонів австралійських доларів або приблизно 74 мільйони доларів США за сьогоднішнім курсом.

Нагадаємо, що маємо справу з найпотужнішим з серійних Porsche 911 в історії взагалі. Опозитна 3,8-літрова «бітурбошістка» дарує 700 к.с. і 750 Нм. Прискорення до сотні з місця займає всього невловимі 2,8 секунди.