Porsche Macan розсекретили достроково

Офіційні фото з випробувань оновленого Porsche Macan з’явилися в Мережі

Кросовер проходить тести в Південній Африці, де його ганяють по бездоріжжю, грунтових дорогах і серпантинах. Викладені в Мережу знімки – не тільки своєрідний звіт про випробування, але і спосіб розсекретити зовнішність оновленого Macan.

Внести серйозні правки дизайнерам, звичайно, не дали. Рестайлінг обмежився новими “шарами” фальш-решіток попереду. Задні ліхтарі стали ширше, а вихлопні патрубки придбали іншу форму.

Інтер’єр Macan на фото не потрапив, тому про нього можна судити лише за минулорічними шпигунським знімкам . Усередині очікується нове торпедо з просунутою мультимедіа від “старших” моделей Porsche . Кузов скине зайву вагу за рахунок додаткових алюмінієвих деталей. Крім того, виробники обіцяють розширене число систем, які відповідають за активну безпеку.

Силову гаму планується помітно прокачати. Так, базовий бензиновий 2.0 замість нинішніх 252 сил претендує на 300. Ну а S-версія, яка сьогодні видає 340 “конячок”, отримає ще 20. Ще більш цікавий топовий Macan Turbo – його бензинова “шістка” збільшить потужність з 400 до 440 сил . Що стосується 258-сильного дизельного 3.0 V6, його майбутнє під питанням , так як попит на такі модифікації помітно впав.