Porsche Mission E Cross Turismo стане серійним

У Porsche вирішили всерйоз увійти в сегмент електромобілів і підтвердили вже другу серійну модель з електромотором.

Універсал Mission E Cross Turismo отримав допуск в серію. Не встигли ми розповісти про тести електричного універсалу Porsche, як німецький автовиробник підтвердив – серійному варіанту концепт-кара Mission E Cross Turismo бути! Рішення про запуск електромобіля в виробництво було прийнято 18 жовтня на зустрічі ради директорів марки. При цьому головне питання поки залишається без відповіді.

Ні шпигунські фотографії, ні інформація від автовиробника не дають розуміння, чи отримає Porsche Taycan одну версію Sport Turismo або ж буде і другий позашляховий варіант? Було б непогано, якби лінійка першого електромобіля марки включала в себе відразу три модифікації.

Сам по собі концепт-кар Cross Turismo був показаний в березні 2018 року на автосалоні в Женеві. Прототип отримав 2 електромотори сумарною потужністю понад 600 к.с., які дозволяли універсалу розганятися з місця до 100 км / год менш ніж за 3,5 секунди, а заявлена ​​максимальна швидкість становила обмежені електронікою 250 км / год.

Універсал побудований навколо 800-вольтової силової установки, що має підтримку швидкої зарядки. Обіцяний запас ходу складає не менше 500 кілометрів без підзарядки, а за 4 хвилини можна буде зарядити акумулятори на 100 кілометрів шляху. Для виробництва електричного універсалу в Porsche створять ще 300 нових робочих місць на додаток до тих 1200 вакансій, які вже з’явилися перед початком випуску седана Taycan.