Porsche може почати випуск ралійного купе Cayman

У Porsche готові почати випуск ралійного купе Cayman, але тільки в тому випадку, якщо купити цей незвичайний автомобіль захоче не менше сотні чоловік. У серпні 2018 року Porsche представив ралійну версію свого спорткара Cayman GT4 Clubsport. Тоді автомобіль взяв участь в ADAC Rallye Deutschland, ставши службовою машиною організаторів гонки, а зараз марка задумалась про серійний випуск моделі.

Як повідомив глава Porsche GT Френк-Штеффен Уоллізер в інтерв’ю журналу Top Gear, марка має намір почати виробництво Porsche 718 Cayman GT4 Clubsport Rally, але за єдиної умови – якщо бажання купити такий автомобіль виявлять не менше 100 клієнтів.

В компанії відзначили, що використання тестової машини на ралі в Німеччині дозволило зібрати необхідну інформацію для настройки ралійного купе, а також вивчити потреби потенційної аудиторії. У Porsche окремо наголосили, що випуск ралійного Cayman не означатиме створення спеціальної серії для нього, як Lamborghini надійшла з кросовером Urus ST-X, а покупцям GT4 Clubsport треба буде самим шукати ралі для участі.

Уоллізер заявив Top Gear, що Cayman оптимально підходить для гонок під егідою WRC, а зараз в Porsche ведуть переговори з Міжнародною автомобільною федерацією FIA про допуск купе в клас RGT, але поки ніяких домовленостей не досягнуто.